Tel:(0212) 220 88 18

Email:[email protected]

Sepet

Hakkımızda

experyedekparcalari.com” e-ticaret sitesi 2007 yılından beri satış hizmeti veren Kiton Bilişim Teknolojileri iştiraki e-ticaret sitesidir.

Sektördeki yerimizi  güven ve uygun fiyat politikası ile korumaktayız. Firmamız; Tüm Türkiye Exper Kullanıcılarına Garanti Sonrası Hizmeti olarak Exper Laptop ve Exper projeksiyon, tamir onarım ve teknik servis hizmetleri vermekte olup, orjinal yedek parça kullanımı yaparak servis onarım hizmetleri vermektedir, e-mağaza www.experyedekparcalari.com üzerinden ihtiyacınız olan orjinal yedek parçayı güvenle satınalabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden almış olduğunuz Tüm orjinal yedek parçalar alış faturanızın ibrazı koşuluyla (6 ay) birebir değişim garantilidir.

Alacağınız tüm ürünlerin size ulaşım sırasında başına gelebilecek olası zararlar  firmamız güvencesi altındadır. Ürünlerde herhangi bir hasar söz konusu olduğunda yenisi ile değiştirilir. experyedekparcalari.com e-satış ekibimiz hafta içi, cumartesi dahil olmak üzere 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Dilerseniz online, dilerseniz telefonla bize ulaşarak siparişlerinizi iletebilirsiniz..